کاغذ دیواری ایرانی

 

تولید کاغذ دیواری ایرانی

کاغذ دیواری ایرانی و تولید آن در ایران به چند دهه قبل بر می‌گردد. کشور ایران در زمینه طراحی، تولید و پخش کاغذ دیواری با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول پیشرفت زیادی داشته است که در اینجا به مزایا و معایب، کیفیت و قیمت این کاغذ دیواری ها می‌پردازیم تا با این محصول ایرانی ارزان قیمت بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با کاغذ دیواری ایرانی

کاغذ دیواری ایرانی از قیمت پایین تری نسبت به کاغذ دیواری خارجی دارا می باشند و از گروه کاغذ دیواری ارزان قیمت محسوب می شوند. این کاغذ دیواری ها تولید داخل کشور هستند و به دلیل سبک بودن قابلیت نصب بر روی سقف را نیز دارند. معایب اصلی این کاغذ دیواری ها نداشتن تنوع طرح و قابلیت شستشوی آن است. اما برای افرادی که قصد دارند با هزینه کم دیوارهای منزل و محل کارشان را تزیین کنند استفاده از این نوع کاغذ دیواری بهترین گزینه می باشد.

خرید کاغذ دیواری ایرانی

دیجی‌کاغذ در راستای حمایت از کالای ایرانی ، آلبوم کاغذ دیواری ایرانی را نیز در سبد محصولات خود اضافه کرده است. این کاغذ دیواری ها با توجه به قیمت پایینی که دارد از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. اما به دلیل عدم استقبال و حمایت از این کاغذ دیواری ، تنوع کمتری نسبت به کاغذ دیواری خارجی و وارداتی دارند. اگر به دنبال خرید کاغذ دیواری ارزان قیمت برای خانه اجاره ای هستید خرید این کاغذ دیواری را پیشنهاد می کنیم.

کارخانه کاغذ دیواری

و در پایان به معرفی کارخانه های تولید کاغذ دیواری در ایران می پردازیم. دکورا مانیس اولین کارخانه کاغذ دیواری در ایران است. دومین کارخانه تولید کاغذ دیواری که در ایران راه اندازی شد پلاستر بود. ولی کاغذ دیواری های این دو کارخانه غیر قابل شستشو بودند و مثل کاغذ دیواری های امروزی کیفیت لازم را نداشتند.

اما در سال 1398 ، گرانتیل Grantil بزرگترین کارخانه کاغذ دیواری در خاورمیانه توسط شرکت پارس بهشرق در ایران راه اندازی شد که باعث تحول عظیم در صنعت کاغذ دیواری ایران شد. گرانتیل تنها تولید کننده کاغذ دیواری قابل شستشو در ایران است. کارخانه گرانتیل امکانات لازم را دارد که بتواند همه سلایق و خواسته های مردم را پوشش دهد و تمامی طرح های کاغذ دیواری روز دنیا را می توان در این کارخانه تولید کرد.

قبل از راه اندازی خط تولید این کارخانه نزدیک به ۸۰ درصد محصول کاغذ دیواری از کشور های خارجی از جمله چین و کره وارد می شد؛ لذا کارخانه گرانتیل در صورت تامین مواد اولیه مورد نیاز این توان را دارد که ضمن تامین نیاز بازار داخلی بتواند بخشی از محصولات تولیدی خود را به کشور های همسایه و خارجی صادر کند. کاغذ دیواری های قبلی تولید داخل به هیچ وجه قابل رقابت با کاغذ دیواری خارجی نبود اما محصولات نسل جدید با فناوری و تکنولوژی روز دنیا تولید و صد در صد قابل رقابت هستند.